NurCephe Tepecik Resim1
Hakkımızda....

       Nur Cephe Sistemleri; Alüminyum giydirme cephe ve doğrama sektöründe imalat ve montaj yapan bir kuruluştur. Nur Cephenin amacı alüminyum sektöründe kalite, özgünlük, estetik ve ekonomik çözümler üreterek sektöründe liderliğini sürdürmektir. Velimeşe/ÇORLU  tesislerinde Alüminyum Profil işleme, Kompozit ve Levha işleme, Çelik işleme, Aksesuar üretimi yapılmakta olup, tüm departmanlarımız gelişmiş teknolojik makine parkına sahiptir.

     Firmamızın ; Strüktürel Silikon Cephe ,Transparan Cephe, Skylight, Klasik Kapaklı Cephe, Sürme Kapılar, Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız kapı-pencere doğramaları, Alüminyum Kompozit Panel, Terra Cotta,Alcotta,Compact Laminat,KaleSinterfleks,Kış Bahçesi, Özel tasarım saçaklar , Otomatik ve Fotoselli Kapılar ana üretim ve montaj kalemleridir.

    Nur Cephe mimar ve mühendislerden oluşan teknik ofisi ve diğer çalışanları ile, yetkin imalat ve montaj kadrosuna sahiptir.Yıllık 400.000 m² Giydirme cephe, Alüminyum kompozit levha ve 500.000 metre Alüminyum doğrama imalat ve montaj yapacak bir kapasite ile mimar, müteahhit ve bina sahiplerine mükemmel ürünler sunmaktadır.

    Firmamız , gerek tasarım gerekse uygulamada ürünlerini uluslararası kalite standartları içerisinde sunmaktadır. Nur Cephe aynı zamanda bir dünya firması olmayı hedeflemiş, pazarlama, üretim ve kalitesini bu hedefe uygun revize ederek dünya pazarlarına açılmıştır.

Grup Firma ve Markalarımız

LogoAlcasŞeff
alcastonelogo-01
logoAA
innowall-logoşeff