Yönetim Kurulu
Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulumuz ve Mesajları

Yönetim Kurulumuz, firmamızın dinamiklerini gözeterek karar almada yetkin ve strateji belirleyen bir vizyona sahiptir. Süreçleri ve çalışan arkadaşları yönetme ve geliştirme doğrultusunda risk alan bir yönetim anlayışı ile olaylara bakmaktadır. Elbette istişare ile ve ortak aklı ortaya koyarak, ben merkezci yönetimlerin yaptığı hataların bir çoğunu kolaylıkla bertaraf edebilen yönetimimiz, kendini de sürekli geliştirmektedir.

Abdullah YILMAZ

” Firmamızı severek çalışan, emek veren, tüm çalışanımız ile beraber başarı hikayesi yazabildik. Başarı, bu emeğin ve göznurunun karşılığı olarak geliyor. Şayet daha büyük başarı yakalamak arzusunda isek, beraberliğimizi artırmanın yoluna bakmak gerekli. Firmamız önünde aydınlık ve parlak bir geleceği olan, çalışan ve üreten bir firma olarak, Türkiye ve Dünya sahnesinde yerini yükseltecektir. Gelecek bizim hikayemiz olacaktır.” 

Abdullah YILMAZ

Y.K. Başkanı

Kurucu Ortak

Mehmet YILMAZ

“Biz zor ve zahmetli bir yoldan geliyoruz ve biliyoruzki önümüzde çok rahat bir yol olmayacak. Küresel ve yerel rekabetin korkunç arttığı bir dünyada kolay kazanç yok. Tekil başarılar ve vurdumduymaz bir yönetim anlayışı, firmaları sadece uçuruma götürür. Evet… çok çalışmak, verimli çalışmak ve rekabet etmek zorundayız. Bunun için sürekli dinamik kalmaya ve firmamızı olması gereken,hakettiği noktaya biran önce ulaştırmaya gayret ediyoruz. “

Mehmet YILMAZ 

Y.K. Üyesi

Kurucu Ortak

Sunay KARAOSMAN

” Planlı çalışmak, öne “fayda”yı almaktır, bakış açımız. Minumum maliyet ile maksimum faydayı elde etmek için yoğun bir çaba içindeyiz. Firmamızın uygulamasını yaptığı ve ürettiği bir çok sistemi bu anlayışla ürettik. Müşteri ve İşverenlerimize bildiğimiz doğrularla iş yaptık. Kendimizi sürekli geliştirdik. Sonsuz çözümleri olan bir sahada olduğumuzu bildiğimizden, bildiklerimizin çok olduğunu düşünmedik. Bu bize birçok güzel kapı açtı. ”

Sunay KARAOSMAN 

Mimar-

Genel Koordinatör